Členská základňa občianskeho združenia Tatry -Pieniny LAG 

Záujmová skupina verejnej správy

  1. Bušovce (Web)
  2. Červený Kláštor (Web)
  3. Haligovce (Web)
  4. Havka (Web)
  5. Jezersko (Web)
  6. Jurské (Web)
  7. Krížová Ves (Web)
  8. Lendak (Web)
  9. Lechnica (Web)
  10. Lesnica (Web)
  11. Majere (Web)
  12. Malá Franková (Web)
  13. Matiašovce (Web)
  14. Osturňa (Web)
  15. Rakúsy (Web)
  16. Reľov (Web)
  17. Podhorany (Web)
  18. Slovenská Ves (Web)
  19. Spišská Belá (Web)
  20. Spišská Stará Ves (Web)
  21. Spišské Hanušovce (Web)
  22. Stráňany (Web)
  23. Tatranská Javorina (Web)
  24. Veľká Franková (Web)
  25. Veľká Lesna (Web)
  26. Veľký Lipník (Web)
  27. Vojňany (Web)
  28. Výborná (Web)
  29. Zálesie (Web)
  30. Ždiar (Web)

Záujmová skupina podnikateľského sektora

  1. Jana Bartkovská – PIENINY KLUB, Lesnica 62, WEB
  2. Urbárska spoločnosť pozemkové spoločenstvo Sp. Hanušovce, Spišské Hanušovce 14,
  3. SKICENTRUM STREDNICA – ŽDIAR, a.s., Ždiar 670, WEB
  4. PIENSPOL, s.r.o., Lechnica 132
  5. D.J.K., s.r.o. – Dunajec Village, Červený Kláštor 12, WEB
  6. Chata Pieniny, Lesnica 147 s.r.o., WEB
  7. Jaroslav Kočinský, Spišská Stará Ves, Štúrova 582/34, WEB
  8. Ing. František Krempaský IFK spol., Spišské Hanušovce 163, WEB
  9. Mgr. Ján Hubcej, Červený Kláštor 33, WEB
  10. Lysina, s.r.o., Stráňany 46,
  11. Združenie pltníkov Dunajec, s.r.o., Majere 34,, WEB
  12. Pichnarčík Milan Ing., Majere 18
  13. Helena Regecová, Červený Kláštor 41, WEB
  14. Jozef Sičár, Spišské Hanušovce 208,
  15. Ladislav Simoník – DUNAJEC – TOUR, Haligovce 188, WEB
  16. Stanislav Škantár CANOERAFT – DUNAJEC, Spišská Stará Ves, Štúrova 261/24, WEB
  17. Svojpomocné družstvo poľnohospodárov, Lesnica 9,
  18. Selveková Andrea, Hlavná 43/59, WEB
  19. Nebus Ján, Školská 14, Lendak
  20. Poľnohospodárske družstvo “Goral”, Veľká Franková 124,
  21. Kanty s.r.o. Jesenského 352, Spišská Stará Ves
  22. Daniella Pienap s.r.o., Penzión Daniella, Veľký Lipník 283 WEB
  23. Madera ZM s.r.o., Ždiar 420, WEB,
  24. Ľubomír Kučera, Vojňany 43, WEB
  25. PD Zamagurie, Spišské Hanušovce
  26. Ing. Mária Vidová, Tatranská 422/51, Lendak

Záujmová skupina občianskeho sektora

  1. Ramagu o.z., SNP 30/59,  Spišská Stará Ves 061 01, WEB
  2. CYPRIAN, n.o., Pod lipami 20, Červený Kláštor, WEB
  3. Čubanová Ľubomíra, Osturňa č. 292,
  4. Danková Mária Ing., Červený Kláštor 25
  5. Doyle Ivana, Inovecká 50, Nitra,
  6. Združenie pre rozvoj regiónu Pienin a Zamaguria, Štúrova 228/109, Spišská Stará Ves
  7. Múzeum Ľudovej kultúry v Lendaku, Potočná 249/22, Lendak,
  8. Popovič Peter, 1. mája 25, Spišská Belá
  9. Siska Martin, Slov.nár.povstania 499/59, Spišská Belá,
  10. Ján Tulušák PaeDr., Hlavná 88/126, Matiašovce
  11. Jozef Pichnarčík Ing. Majere 35
  12. o.z. Zamagurie, Červený Kláštor 41